Nová lyžařská škola Sunkid, bude nabízet komfortnější styl

15.11.2012 17:13

Nová lyžařská škola Sunkid, bude nabízet komfortnější styl pro naše zákazníky. Ve škole bude větší počet instruktorů, který povede ke kvalitnějšímu a většímu počtu našich zákazníků, kteří budou moci využít naši školičku. Jako v minulém roce spolupracujeme s mateřskými školkami, pro které připravujeme speciální lyžařské školičky které se budou konat vždy výhradně dopoledne a to pro mateřské školky, které si jej u nás objednají.

Dalším standartem bude skupinová i privátní výkuka lyžování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, škola carvingu a výuka jízdy na snowboardu. V naší školičce pracují pouze vyškolení a certifikovaní instruktoři. Nově budeme nabízet možnost uschování lyžařské výbavy při a po době lyžařského výcviku. Zákazníci lyžařské školičky mají automaticky slevu 10% na skiservis.

Více info najdete již brzy na stránkách www.sunkid.cz