Nový rok můžete přivítat na lyžařském svahu

19.12.2011 16:26

Zlín – Kdo chce prožít poslední večer a noc letošního roku opravdu naplno, může se vydat do Areálu J. Šperky – Svah Zlín, který se nachází nad Domem umění ve Zlíně. Megapárty s Rádiem Zlín a programem plným soutěží zde začne 31. prosince od 20 hodin.

"Chybět nebude dobré pití, výtečné jídlo a dobrá nálada. Těšit se můžete třeba na grilované dobroty. O skvělou hudbu a zábavu se postará jeden z nejznámějších zlínských bavičů DJ Majkl a neméně známý a oblíbený moderátor Rádia Zlín Kuba Ohnutek," prozradil za organizátory ze společnosti Sporthouse CZ Corporations generální ředitel Michal Cepek. Dodal, že vrcholem programu bude velkolepý ohňostroj, kterým účastníci megapárty přivítají první minuty roku 2012. Silvestrovský program podpořilo město Zlín a jeho představitelé se zúčastní i slavnostního ohňostroje.

Oslavy příchodu Nového roku se na zlínském svahu uskuteční za každého počasí. "Doufáme, že se počasí umoudří a ještě nasněží. Když ne, tak bahna se určitě nikdo nemusí bát. Dojezd sjezdovky, kde se párty bude konat, je již teď pokrytý umělým kobercem," ujistil jednatel společnosti Pavel Ludva.

Pořadatelé silvestrovských oslav kvůli zachování bezpečnosti budou lidem měnit skleněné láhve za plastové. Připraveny mají i kontejnery na tříděný odpad – sklo, plasty, papír a dostatečný počet popelnic, aby areál zůstal na začátku nového roku čistý.