Lyžařská škola Sunkid Svah Zlín

Objednávky na výuku zasílejte na svahzlin@seznam.cz

 

Individuální výuka lyží i snowboardingu:

 
 
 
Cena jedné lekce je  450 Kč, doba trvání je 50 minut. Lekce začíná vždy v celou. 
 
Po dohodě možnost  až 3 osoby (mírně pokročilí jezdci - umějí nacvaknout a vycvaknout lyže, vyjet na laně, jezdit a zastavovat v pluhu, případně navazovat obloučky) na jednoho istruktora.
 
Rezervace prijímáme telefonicky nebo osobně ideálně 3 - 4 dny předem na telefonním čísle: 607 963 938
 
Možnost zapůjčení výbavy (lyže, lyžáky, helma) k výuce za 100 Kč,  rezervace předem  na telefonním čísle : 607 963 938 
 
V případě vytíženi telefonické linky, nás kontaktujte  na emailové adrese: svahzlin@seznam.cz nebo přijďte osobně :)
 

V letošní sezóně nelze využít výhod pro členy klubu GA Cinema aj. 

 

 
 
 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přihláška  2017

O škole

Lyžařská škola SunKid Ski&SNB School poskytuje výuku lyžování a snowboardingu v centru krajského města Zlín v areálu Svah Zlín – areál J. Šperky, který disponuje vlekem POMA-P, dvěma dopravníkovými lany a snowboardovým parkem. Kvalitní podmínky pro výuku lyžování i snowboardingu zajišťuje pravidelná každodenní úprava svahu a večerní osvětlení. Veškeré informace na www.svahzlin.cz.

Přímo v areálu můžete využít i služeb skiservisu a půjčovny lyžařského vybavení pro děti i dospělé.

Nabízíme privátní výuku (jeden instruktor učí jednu osobu) a skupinovou výuku formou lyžařských škol (jeden instruktor se věnuje 3 až 5 osobám, dle pokročilosti).

Učíme děti i dospělé jakéhokoliv věku a v jazyce, kterým mluvíte. Rádi přivítáme každého, kdo nás v naší lyžařské škole SunKid navštíví a odměnou pro nás bude i skutečnost, že se k nám budete rádi vracet.

Program Lyžařské a snowboardové školy SunKid je určen úplným začátečníkům, středně pokročilým i pokročilým lyžařům a snowboardistům.

V naší školičce pracují pouze vyškolení a certifikovaní instruktoři. 

Zákazníci lyžařské školičky mají automaticky slevu 10% na skiservis.

TELEFON: 607 963 938

Skupinová výuka

Skupinová výuka pro lyžování je určena dětem od 4 let věku a u snowboardu od 6 let věku dítěte. Počet dětí ve skupině je závislý od lyžařských dovedností této skupiny – počet ve skupině začátečníků je menší než u středně pokročilých a pokročilých lyžařů. Každá skupina má svého instruktora.

Pro výuku jsou nejvhodnější lyže carvingového typu, které zaručují rychlejší osvojení základních lyžařských dovedností. Délka lyží by měla sahat mezi bradu a nos lyžaře.

Všichni účastníci kurzů v SunKid musí být povinně vybaveni lyžařskou helmou.

Při skupinové výuce není vyžadována přítomnost rodiče v průběhu lekce, ale vyžadujeme dostupnost na telefonu s možností operativního dostavení se na svah v případě nenadálých událostí během výuky na svahu.

Pokud nemáte pro sebe či vaše děti lyžařské vybavení, můžete si vše zapůjčit přímo v areálu Svahu Zlín – nabízíme kompletní vybavení (lyže, lyžařské boty, helmu, hůlky) i jednotlivé části samostatně.

Skupinová výuka dětí probíhá ve dvou týdenních cyklech s časovou dotací 6x 1,5 hodiny. Kurz je zpravidla zahájen v pondělí a končí v pátek závodem účastníků. Platba kurzu je možná v den jeho zahájení v hotovosti v kanceláři SunKid Ski School. 

V případě předčasného ukončení lyžařské školy z důvodu vážného onemocnění bude vrácena poměrná část ceny. Jinak je kurzovné nevratné.

Kurzovné je vratné pouze v případě zrušení za strany provozovatele. 

Pokud Vám na podobné aktivity přispívá zaměstnavatel, jsme schopni způsob platby upravit na základě vzájemné domluvy před zahájením kurzu.